Реклама
Свіжі новини
ГоловнаБез категоріїКинуті хазяйкою коти за тиждень почали їсти одне одного

Кинуті хазяйкою коти за тиждень почали їсти одне одного

На околиці Києва у Новобіличах господиня, яка тримає у своїй квартирі в малосімейці понад два десятки котів, більше тижня не з\’являється вдома і не годує тварин.

Реклама

В результаті коти в зачиненій квартирі – без їжі та води – почали їсти одне одного, а із помешкання почав поширюватися страшенний сморід.

Сусіди викликали міліцію та комунальників. Вони зламали замки, відчинили двері, подивилися та поїхали геть, оскільки коти – не їхня компетенція.

Шоковані сусіди останні кілька днів у власних квартирах навіть не живуть. “Там трупний запах. А я дихаю цим трупним запахом. Так! Трупний запах! цей трупний запах виявився не людей, а котів! Подохли, і друг-друга – перегризли”, – жаліються сусіди.

Реклама

Нині перебувати навіть у коридорі – біля ліфта або на сходах без респіратора чи протигазу просто неможливо.

А тим часом міліція заборонила і випускати із квартири живих котів, і винести померлих. Сказали – приватна власність.

Комунальники також відмовчуються. Захисникам тварин, які приїхали нагодувати котів, у ЖЕКу запропонували прийти у понеділок, а сусідів, за їх словами, просто матюкають телефоном.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама