Реклама
Свіжі новини
ГоловнаЖитомирська ДАІ інформує

Житомирська ДАІ інформує

183 порушення Правил дорожнього руху було виявлено та припинено працівниками Державтоінспекції на автошляхах області упродовж минулої доби. Затримано 15 водіїв за керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння. Складено 51 адміністративний протокол на водіїв за перевищення швидкісних режимів.

Реклама

За минулу добу зафіксовано 4 дорожньо-транспортні пригоди, в яких 2 людей загинуло та 5 отримали тілесні ушкодження.
Близько 00.10 03 жовтня на 109 км автодороги Київ-Чоп, водій автомобіля ВАЗ-2109, 27-річний мешканець Коростишівського району, не впорався з керуванням та скоїв наїзд на колесовідбійник. Внаслідок ДТП водій та двоє пасажирів автомобіля, отримали тілесні ушкодження та доставлені до медичного закладу.

Близько 07.10 03 жовтня на 64 км автодороги Житомир – Сквира, Попільнянського району, водій автомобіля ВАЗ-2109, 42-річний мешканець Черкаської області, не впорався з керуванням, виїхав на смуг зустрічного руху, де здійснив зіткнення з автомобілем MERCEDES, під керуванням 28-річного мешканця Житомирського району. Внаслідок ДТП водій та пасажир автомобіля ВАЗ-2109, 30-річний мешканець Дніпропетровської області, від отриманих тілесних ушкоджень загинули на місці пригоди.

Шановні громадяни! Аналізуючи дорожньо-транспортні пригоди Державна автомобільна інспекція звертається до водіїв – будьте уважними, вибирайте безпечну швидкість руху, щоб мати змогу постійно контролювати та безпечно керувати транспортним засобом. Виконуючи будь-який маневр переконайтесь, що це буде безпечно і не призведе до біди.

Реклама
Читайте також
Реклама