Реклама
Свіжі новини
ГоловнаБез категоріїВірус в Facebook вкрав паролі майже 20 тисяч юзерів і продовжує атаку

Вірус в Facebook вкрав паролі майже 20 тисяч юзерів і продовжує атаку

Паролі більше 16 тисяч користувачів соціальної мережі Facebook виявилися викрадені троянською програмою, повідомили в прес-службі розробника антивірусного програмного забезпечення ESET.

Реклама

Зокрема, у заяві йдеться про те, що троянська програма була розроблена спеціально для цієї мети, а шкідливий код був призначений для розкрадання персональної інформації користувачів Facebook і їхньої статистики у грі Texas HoldEm Poker.

“Це ігровий додаток, створений компанією Zynga, є абсолютно легальним. За даними AppData, щомісяця до Texas HoldEm Poker звертаються близько 35 млн активних користувачів”, – розповіли в ESET.

Експерти прийшли до висновку, що найбільш схильною зараженню країною став Ізраїль. З\’ясувалося, що зловмисник використовував шкідливу програму для отримання облікових даних користувачів Facebook, ігрових очок у Texas HoldEm Poker, а також даних про кредитні картки гравців.

Реклама

Якщо добути необхідні дані користувача не вдавалося, розповіли в компанії ESET, програма публікувала посилання на додаток, яка запитувала у користувача логін і пароль.

Фахівці попереджають користувачів, що подібне зараження може стосуватися не лише гри Texas HoldEm Poker, але й будь-якого іншого додатка Facebook.

Реклама
Читайте також
Реклама