В Угорщині розбився мікроавтобус з 5 українцями. Двоє людей загинули на місці, решта знаходяться у шпиталі, йдеться в сюжеті ТСН.
Постраждалих у ДТП доправили до травматологічного відділення лікарні міста Мішкольц. Там вони залишатимуться наближчі дні.
В аварії вижили водій і двоє пасажирів. Один чоловік у реанімації, його стан медики назвали “стабільно важким”. Жінка зазнала черепно-мозкової травми і переламів, але при тямі, може говорити.
За попередніми даними, аварія сталася близько 5 ранку. Український мікроавтобус прямував з італійського Бергамо на батьківщину, аж раптом злетів у кювет.
За повідомленнями угорських ЗМІ, водій заснув за кермом.




