У ніч на суботу хтось проколов колеса півсотні машин, припаркованих уздовж однієї з вулиць Києва.
У столиці невідомі пошкодили півсотні авто: у ніч проти суботи хтось проколов колеса машин, припаркованих уздовж однієї з вулиць Києва, розповідає 5 канал.
Правопорушення сталося приблизно о п’ятій ранку. Власники автівок кажуть – діяли безшумно, бо використали гострий предмет, схожий на шило.
Водії переконані – це через те, що вони не сплатили за паркування. Напередодні вони отримали оголошення, у якому невідома установа пропонувала платне паркування впродовж всієї вулиці Курчатова. Розмітка та знак щодо тарифікації послуг з’явилися нещодавно. Хоча самих паркувальників упродовж дня ніхто з місцевих мешканців не бачив.
Власники пошкоджених автівок викликали міліцію. Правоохоронці склали протоколи…




