В Інтернеті з\’явилося відео ходи вболівальників перед матчем Україна – Польща. Фанати йшли до ОСК “Металіст”, де відбувся поєдинок, запалюючи петарди та дружно співаючи.
До яскравого перфомансу увійшли гімн України та “Червона рута”. Хлопці в один голос співали “Ще не вмерли” під бій барабану.
А під “руту” хлопали та підтанцьовували.
Зазначимо, що матч Україна – Польща відвідали 39136 глядачів.




