Реклама
Свіжі новини
ГоловнаБез категоріїПрибирання по-житомирськи: відео позбавило комунальників премії. ВІДЕО

Прибирання по-житомирськи: відео позбавило комунальників премії. ВІДЕО

У інтернеті з’явилося відео, як комунальники скидають сміття з мосту в Кам’янку. Як зазначили у прес-службі міськради, через це робітників комунальних підприємств позбавили премії.

Реклама

В.о. міського голови Любов Цимбалюк дала доручення негайно розслідувати факт неналежного виконання своїх службових обов’язків працівниками та порушення благоустрою, що зафіксовані у вищевказаній статті, йдеться у повідомленні.

Робітники, чию роботу зафільмували житомиряни, працюють на комунальному підприємстві по експлуатації штучних споруд.

За фактом порушення посадових обов’язків притягнуто до відповідальності інженера І категорії та двох робітників підприємства (відповідним наказом по підприємству у вищевказаних працівників знято премії). Крім цього, з працівниками підприємства проведено бесіду та обговорено порушення, що були зафіксовані під час прибирання Подільського мосту, кажуть у міській раді.

Реклама

Людмила Цимбалюк зауважила на необхідності дотримання чинного законодавства та належному виконанні своїх обов’язків. Керівники комунальних підприємств міста Житомира мають негайно усувати порушення та притягати до відповідальності винних.

А ось саме відео:

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама