Реклама
Свіжі новини
ГоловнаУкраїнаПоранений Огурківський впеше за шість місяців побував на прогулянці

Поранений Огурківський впеше за шість місяців побував на прогулянці

Роман Огурківській з Житомирської області, який отримав опіки полум\’ям ще 13 травня тривалий час лікувався у Київському опіковому Центрі, а 7 жовтня прибув на лікування в Бріджпорт госпіталь (США).

Реклама

Наразі стан Романа покращується. Про це повідомляє Александр Яковенко в соцмережі.

“Бріджпорт госпіталь. Скільки радості на лиці, а як ви думаєте? Вперше після шести місяців ми на прогулянці”, – пише Яковенко.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама