Реклама
Свіжі новини
ГоловнаУкраїнаУ Коростені молодик 16 разів викрадав інтернет-обладння

У Коростені молодик 16 разів викрадав інтернет-обладння

У Коростені оперативники карного розшуку затримали 22-річного місцевого жителя, який викрадав телекомунікаційне обладнання для мережі Інтернет з багатоповерхових будинків райцентру.

Реклама

Протягом двох місяців молодик здійснив 16 таких крадіжок. Раніше він вже був судимий за аналогічні злочини.

Чоловікові загрожує позбавлення волі на термін від 3 до 6 років.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама