У Коростені оперативники карного розшуку затримали 22-річного місцевого жителя, який викрадав телекомунікаційне обладнання для мережі Інтернет з багатоповерхових будинків райцентру.
Протягом двох місяців молодик здійснив 16 таких крадіжок. Раніше він вже був судимий за аналогічні злочини.
Чоловікові загрожує позбавлення волі на термін від 3 до 6 років.




