У Бердичівському районі міліція затримала двох молодиків, які збирали нечесним способом металобрухт, а потім його здали і отримали гроші.
49-річна житомирянка повідомила про викрадення з батьківської хати у с. Обухівці металевих елементів пічного опалення та металевих воріт.
Правоохоронці встановили, що зловмисниками виявилися двоє раніше судимих 27-річних жителів райцентру.
Чоловіки пояснили, що заздалегідь запримітили хатину, господарі якої приїздять рідко. Тож залізли до помешкання через вікно та розібрали плиту з піччю, аби витягнути металеві частини. А у дворі зняли ворота. Викрадене згодом здали на металобрухт.
Чоловікам загрожує від 3 до 6 років позбавлення волі.




