Реклама
Свіжі новини
ГоловнаАфішаЖитомиряни виграли Чемпіонат України з міні-футболу серед енергокомпаній

Житомиряни виграли Чемпіонат України з міні-футболу серед енергокомпаній

Команда Житомиробленерго виграла XV Чемпіонат України з міні-футболу серед аматорських команд енергокомпаній, який в п\’ятницю, 06 листопада, завершився в Бердичеві. Нагадаємо, минулого сезону житомиряни на цьому ж турніні були другими.

Реклама

Наші футзалісти вийшли у фінал з першого місця в групі, здолавши команди Чернігова, Києва та Луганського ЕО. У півфіналі підопічні Миколи Подраного 4:0 обіграли енергетиків зі Львова. А у вирішальному матчі у непростому поєдинку зуміли обіграти команду Одеси 3:2. Бронза турніру дісталася львів\’янам, які у матчі за 3 місце перемогли команду Херсонобленерго.

Вітаємо житомирян із перемогою!

Фінальні поєдинки чемпіонату енергетиків у Бердичеві

Реклама

1/2 фіналу
Одесаобленерго – Херсонобленерго – 2:1
Житомиробленерго – Львівобленерго – 4:0

Матч зірок
Одеса-Житомир проти Херсон-Львів – 4:5

Матч за ІІІ місце
Херсонобленерго – Львівобленерго – 0:2

Реклама

Матч за І місце
Одесаобленерго – Житомиробленерго – 2:3.

Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама