Реклама
Свіжі новини
ГоловнаБез категоріїУ Бердичеві 27-річна шахрайка виманила в довірливої жінки 72 тис. грн.

У Бердичеві 27-річна шахрайка виманила в довірливої жінки 72 тис. грн.

Із заявою про ошуканство до Бердичівського відділу поліції звернулась 49-річна жителька райцентру.

Реклама

Як повідомляють в ГУНП області, невідомий абонент повідомив, що син жінки знаходиться у відділку поліції за скоєну ним дорожньо-транспортну пригоду. Розгублена бердичівлянка прийняла пропозицію про допомогу за грошову винагороду для співробітниці правоохоронних органів. На одній з центральних вулиць Бердичева заявниця зустрілася з незнайомкою і передала їй в руки 72 тисячі гривень. Згодом, зателефонувавши синові і дізнавшись, що він не потрапляв у халепу, жінка усвідомила вчинене відносно неї ошуканство.

Поліцейські з’ясували, до шахрайства причетна 27-річна раніше судима місцева жителька, на яку заявниця вказала під час упізнання за фотокартками.

Нині подія була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 190 (Шахрайство) ККУ та розпочато кримінальне провадження.

Реклама

Поліція наполегливо просить громадян бути обережними і не довіряти незнайомцям, які вимагають у них гроші, телефонуючи на мобільні.

Читайте також
Реклама