Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїНа Житомирщині нагороди бійцям АТО передають попутками та поштою

На Житомирщині нагороди бійцям АТО передають попутками та поштою

Голова Романівської районної ради Олександр Кондратюк написав два листи в Міністерство оборони та в Адміністрацію Президента з обуренням методами доставки нагород бійцям АТО.

Реклама

У листі йдеться, що в Романівському районі зафіксовано вже кілька випадків, коли ордени та медалі бійцям, які захищали Україну в зоні АТО, передавали попуткою чи звичайною поштовою посилкою. Голова районної ради зазначає, що бійці заслуговують на пошану і урочисте вручення нагород з усіма відповідними почестями. У листі Олександр Кондратюк звертається до керівних органів держави з проханням покласти завдання вручення державних нагород на місцеві органи самоврядування та місцеві військкомати, які зможуть організувати відповідні почесті.

Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама