Реклама
Свіжі новини
ГоловнаТоп-новиниНа Житомирщині за 2 місяці сплатили 6,4 млн. грн. військового збору

На Житомирщині за 2 місяці сплатили 6,4 млн. грн. військового збору

У Житомирській області на підтримку української армії мобілізовано на 6,4 млн. грн., або 27 % більше, ніж у перші два місяці 2015 року.

Реклама

Так, у лютому податківці області спрямували до бюджету 15,9 млн. грн. військового збору.

На Житомирщині військовий збір сплачують 13,4 тисячі суб’єктів господарювання. Найбільші суми збору забезпечують податкові агенти, які перебувають на обліку в Житомирській, Новоград-Волинській, Малинській, Коростенській, Бердичівській та Андрушівській ОДПІ.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама