Реклама
Свіжі новини
ГоловнаБез категоріїНа Житомирщині заборонили в’їзд в Україну російському священику

На Житомирщині заборонили в’їзд в Україну російському священику

Підпишіться на нас в Google
Додати зараз

Служба безпеки України заборонила на п’ять років в’їзд до нашої країни настоятелю одного з московських храмів, який організував у своєму приході “пункт збору допомоги для ополченців новоросії”.

Реклама

Про це повідомляє прес-група УСБУ області.

До збору коштів та речей під виглядом “гуманітарної допомоги” священик залучив вірян. Довірені члени релігійної громади в\’їжджали до тимчасово окупованих терористами територій через неконтрольовані українською владою ділянки кордону.

Батюшка вимагав від своїх посланців фабрикувати фотозвіт про “братовбивчу війну”, розв’язану українською владою проти “русского міра”. Матеріали церковних “кореспондентів” він використовував для підсилення агітації на підтримку “новоросії” та антиукраїнської пропаганди у храмі.

Реклама

За матеріалами Управління СБ України у Житомирській області ухвалено рішення про заборону в’їзду цьому громадянину Росії на територію нашої держави. Відповідні документи передано до Державної прикордонної служби України для внесення до бази даних.

Реклама
Читайте також
Реклама
Реклама
Реклама