У Ружинському районі затримали чотирьох чоловіків, які вкрали добриво з території агрофірми.
Про крадіжку в поліцію повідомив начальник служби охорони підприємства.
Чоловік розповів, що крадіжку аміачної селітри вчинили четверо чоловіків. Вони скористалися тим, що хімічний склад, де знаходилися добрива, не був зачинений.
Як повідомляють у відділі комунікацій ГУ Нацполіції області, правоохоронціі встановили, що до вчинення крадіжки причетні четверо жителів с. Чорнорудки, віком 37, 39, 46 та 51 років, які у скоєному зізнались. Викрадену селітру у них вилучили.
Чоловікам загрожує покарання у вигляді арешту від 3 до 6 місяців або обмеження чи позбавлення волі строком до 5 років.




