Реклама
Свіжі новини
ГоловнаАфішаНові паспорти у вигляді id-картки у Житомирській області вже отримали понад 2...

Нові паспорти у вигляді id-картки у Житомирській області вже отримали понад 2 тисячі осіб

У Житомирській області станом на 19 квітня отримали паспорти у вигляді id-картки 2 144 особи, яким виповнилось 16 років.

Реклама

Про це розповів спеціаліст по зв’язках з громадськістю управління міграційної служби у Житомирській області Анатолій Шнайдер.

«Всього по області паспорти отримали 2 144 особи. У Житомирі нові паспорти отримали 716 осіб. По районах: у Корольовському районі – 354, у Богунському – 362, Бердичівський – 336, Ємільчинський районний сектор – 109, Коростенський – 243, Коростишів – 124, Малин – 161 особа, Новоград-Волинський – 339 і Попільня – 116», – зазначив Анатолій Шнайдер.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама