Місцеві бюджети Житомирської області отримали чергові субвенції з державного бюджету.
Як повідомляють у департаменті фінансів облдержадміністрації, 11 липня цього року в область були спрямовані:
– освітня субвенція – 59 860,9 тис. грн.;
– медична субвенція – 58 347,0 тис. грн.
Окрім цього надійшла субвенція на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот у сумі 6 852,3 тис. грн.




