Реклама
Свіжі новини
ГоловнаАфішаНа Житомирщину вдруге у липні надійшли освітня і медична субвенції

На Житомирщину вдруге у липні надійшли освітня і медична субвенції

Місцеві бюджети Житомирської області отримали чергові субвенції з державного бюджету.

Реклама

Як повідомляють у департаменті фінансів облдержадміністрації, 11 липня цього року в область були спрямовані:

– освітня субвенція – 59 860,9 тис. грн.;

– медична субвенція – 58 347,0 тис. грн.

Реклама

Окрім цього надійшла субвенція на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот у сумі 6 852,3 тис. грн.

Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама