У Житомирі сьогодні відкривається спільна виставка картин п’яти молодих художників.
Свої картини на експозиції «Серпневий вернісаж» представлять житомирські митці Ольга Дідківська, Анатолій Максимчук, Сергій Радіонов та подружжя Наталія і Сергій Носок.
Урочисте відкриття виставки відбудеться сьогодні, 5 серпня, о 17.00 у будинку художника. Всі бажаючі зможуть оглянути полотна молодих митців до 25 серпня з вівторка по суботу. Виставкова зала працює з 10.00 до 18.00.




