За оперативною інформацією управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, всіма категоріями господарств області з прогнозу 217,1 тис. га обмолочено 149,6 тис. га, що становить 69% до прогнозу і є на 32,5 тис. га більше відповідної дати у минулому році.
“Намолочено 592,4 тис. тонн зерна (+ 184,0 тис. тонн до м.р.), урожайність по області становить 39,6 ц/га; в сільськогосподарських підприємствах з прогнозу 164,5 тис. га обмолочено 114,9 тис.га (70% до завдання), намолочено 480,8 тис.тонн (+187,2 тис.тонн до м.р.). Ріпак на звітну дату зібрано на площі 6,8 тис.га, або 85% до прогнозу. Намолочено 15,5 тис. тонн при урожайності 22,6 ц/га”, – йдеться у повідомленні профільного управління.
Кращі показники демонструють сільгосппідприємства Чуднівського, Житомирського, Брусилівського, Андрушівського та Бердичівського районів, де ранні зернові обмолочені на 80-95% площ. За день сільгосппідприємствами обмолочується біля 8,0 тис.га ранніх зернових і зернобобових культур.




