Реклама
Свіжі новини
ГоловнаІнформаціяЖительку Житомирської області, яка збирала в лісі ягоди, вкусила гадюка

Жительку Житомирської області, яка збирала в лісі ягоди, вкусила гадюка

В Овруцькому районі Житомирської області жінку, яка збирала у лісі ягоди, вкусила гадюка.

Реклама

Про це розповів головний спеціаліст управління цивільного захисту населення Житомирської облдержадміністрації Микола Мінчук.

«У суботу, 6 серпня, до реанімаційного відділення Овруцької районної лікарні з діагнозом «укус змії» доставлено жінку, 1961 р.н., мешканку села Поліське. Жінка пішла до лісу за ягодами. Гадюка вкусила її за ліву руку. Наразі стан її задовільний, але поки що жінка знаходиться в лікарні. Варто зазначити, що з початку року зареєстровано більше 10 випадків укусів змії», ­- розповів Микола Мінчук.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама