Реклама
Свіжі новини
ГоловнаУкраїнаВ обласній лікарні масово викидають на вулицю лікарів, а хворих – слідом...

В обласній лікарні масово викидають на вулицю лікарів, а хворих – слідом за ними

УВАГА! Як повідомили сайту «Житомир-онлайн» власні джерела в обласній клінічній лікарні ім.О.Ф. Гербачевського, там оголошено про масове скорочення лікарів та медичного персоналу. З роботи мають звільнити близько 200 людей та скоротити аж 400 ліжко-місць.

Реклама

Лікарі та медперсонал у розпачі. Хворі та їхні рідні теж незабаром будуть у такому ж стані.

Більшого знущання над жителями Житомирщини, мабуть, не міг би придумати і сам Путін!

До речі, таку новину в обласній лікарні дізналися за тиждень до Дня незалежності України.

Реклама
В обласній лікарні масово викидають на вулицю лікарів, а хворих – слідом за ними

Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама