Реклама
Свіжі новини
ГоловнаСвітЖителі Житомирщини під кінець літа заборгували майже 50 млн. грн. за централізоване...

Жителі Житомирщини під кінець літа заборгували майже 50 млн. грн. за централізоване опалення

Про це звітують в Головному управлінні статистики області.

Реклама

Станом на кінець серпня заборгованість населення за централізоване опалення та гаряче водопостачання становила 49,7 млн.грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 40,4 млн.грн, за централізоване водопостачання та водовідведення – 15,6 млн.грн, за вивезення побутових відходів – 4,9 млн.грн.

З початку року жителі області сплатили за електроенергію 268,6 млн.грн, у т.ч. у серпні – 34,7 млн.грн. Заборгованість з оплати електроенергії на кінець серпня становила 41,9 млн.грн.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама