У Житомирі працювати на посаді начальника управління культури міськради поки що хоче тільки дві людини.
Про це розповіли у відділі кадрів та з питань служби в органах місцевого самоврядування Житомирської міської ради.
«Документи ще приймаються до 17 жовтня, але поки що, станом на 13 жовтня, нам принесли документи тільки дві особи», – сказали у відділі кадрів.




