У комунальних закладах Житомирської обласної ради розпочато опалювальний сезон.
Про це повідомляє прес-служба Житомирської облради.
«З 10 жовтня в комунальних закладах Житомирської обласної ради розпочато опалювальний сезон. Зокрема, 60% закладів охорони здоров’я вже отоплюються, окрім тих, де опалення централізоване. Решта – в стані підключення. За інформацією управління майном виконавчого апарату обласної ради, 12 жовтня запустили системи опалення в Житомирській обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського», – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, групи у дитсадках Житомира опалюють електрообігрівачами, а діти сплять в одязі.




