Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїУ Житомирській облраді розповіли, в скількох комунальних закладах вже тепло

У Житомирській облраді розповіли, в скількох комунальних закладах вже тепло

У комунальних закладах Житомирської обласної ради розпочато опалювальний сезон.

Реклама

Про це повідомляє прес-служба Житомирської облради.

«З 10 жовтня в комунальних закладах Житомирської обласної ради розпочато опалювальний сезон. Зокрема, 60% закладів охорони здоров’я вже отоплюються, окрім тих, де опалення централізоване. Решта – в стані підключення. За інформацією управління майном виконавчого апарату обласної ради, 12 жовтня запустили системи опалення в Житомирській обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, групи у дитсадках Житомира опалюють електрообігрівачами, а діти сплять в одязі.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама