Реклама
Свіжі новини
ГоловнаАфішаРектор Житомирського університету ім. І.Франка став членом-кореспондентом Національної академії педагогічних наук

Ректор Житомирського університету ім. І.Франка став членом-кореспондентом Національної академії педагогічних наук

Підпишіться на нас в Google
Додати зараз

Ректора Житомирського державного університету імені Івана Франка Петра Юрійовича Сауха 21 жовтня обрали членом-кореспондентом Національної академії педагогічних наук України.

Реклама

Про це повідомляють на офіційному сайті ЖДУ ім. Івана Франка.

До речі, Петро Саух став першим в нашій області членом-кореспондентом такої поважної установи. Сам ректор стверджує, що це звання не було для нього самоціллю.

«Я маю все. У своєму житті досягнув усього, до чого прагнув. Отримання звання члена кореспондента Національної академії педагогічних наук не було для мене самоціллю. Мені запропонували балотуватися і повірте, що це було нелегко, бо ж охочих виявилося багато. Спочатку на відділенні за мене проголосувало 13 членів із 19. Натомість на зборах академії моя кандидатуру підтримали одностайно», – розповів кореспонденту сайту «Житомир-онлайн» Петро Саух.

Реклама

За словами ректора, він академік трьох академій, але всі вони громадські. Натомість звання члена-кореспондента Національної академії педагогічних наук України є справді визнанням.

«Це мотивує мене на подальшу наукову діяльність і передбачає включення в різні науково-освітні проекти. Мене завжди дивувало, що в Житомирі, який за 100 кілометрів від Хрещатика, мало уваги приділяють освіті та науці. Пора змінювати ситуацію і заявляти про наші досягнення», – наголошує Петро Саух.

Петро Юрійович стверджує, що готовий продовжувати активне наукове життя. Тим паче, що вже зараз ректор має багато запрошень від закордонних університетів, де чекають на його лекції.

Реклама

Нагадаємо, що менеджерські та організаторські заслуги Петра Сауха раніше були відзначені орденом «За заслуги ІІІ ступеня», а наукові здобутки премією імені Д. І. Чижевського НАН України та Всеукраїнської премії імені Івана Огієнка.

Реклама
Читайте також
Реклама
Реклама
Реклама