У зв’язку зі складними погодними умовами у школах Баранівського району 14 листопада скасували навчання.
Про це повідомляють на сайті «Місто Баранівка» з посиланням на Баранівську райдержадміністрацію.
«У зв’язку зі складними погодними умовами на території міста та району в понеділок, 14 листопада, навчання у загальноосвітніх школах відміняється», – йдеться у повідомленні.
Як пояснив у коментарі виданню начальник управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації Вадим Калінін, заняття перенесли також і в Бердичівському районі.
«Школи не закрились, а навчання перенесли з понеділка, 14 листопада, на суботу, 19 листопада. Така ж ситуація і в Бердичівському районі. Це здійснюється централізовано», – уточнив він.




