Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПолітикаУ школах двох районів Житомирської області через негоду перенесли заняття

У школах двох районів Житомирської області через негоду перенесли заняття

У зв’язку зі складними погодними умовами у школах Баранівського району 14 листопада скасували навчання.

Реклама

Про це повідомляють на сайті «Місто Баранівка» з посиланням на Баранівську райдержадміністрацію.

«У зв’язку зі складними погодними умовами на території міста та району в понеділок, 14 листопада, навчання у загальноосвітніх школах відміняється», – йдеться у повідомленні.

Як пояснив у коментарі виданню начальник управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації Вадим Калінін, заняття перенесли також і в Бердичівському районі.

Реклама

«Школи не закрились, а навчання перенесли з понеділка, 14 листопада, на суботу, 19 листопада. Така ж ситуація і в Бердичівському районі. Це здійснюється централізовано», – уточнив він.

Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама