Свіжі новини
ГоловнаБез категоріїЖитомирські спортсмени завоювали 4 медалі на кубку світу з таеквон-до

Житомирські спортсмени завоювали 4 медалі на кубку світу з таеквон-до

У Мінську з 30 листопада по 5 грудня проходив кубок світу з таеквон-до. У змаганнях взяли участь близько півтори тисячі учасників з 32 країн світу.

За підсумками змагань збірна України виборола перше місце, на другій сходинці опинилися спортсмени з Казахстану, а на третьому – команда Узбекистану.

На змаганнях міжнародного рівня Житомирську область представляли спортсмени із Житомира та Іршанська. Житомиряни вибороли два других та два третіх призових місць. Срібні нагороди здобули Костянтин Деркач та Давид Гринько. Бронзові медалі виграли Назар Корнійчук Софія Червінська. Усі спортсмени є вихованцями КДЮСШ обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України та спортивного клубу «Досконалість».

До змагань наших спортсменів підготували тренери Олександр Дротенко та Іванна Коваленко.