18 березня у Житомирі пройде відкритий чемпіонат області зі змішаних видів єдиноборств MMA.
Реклама
За звання найсильніших змагатимуться файтери з усієї області. Очікуються також гості з інших регіонів.
Бій відбудеться 18 березня в СК “Авангард” (вул. Фещенка-Чопівського, 10). Початок о 10.00. Вхід вільний.
Реклама




