Першим питанням на позачерговій сесії Житомирської міської ради 20 квітня розглядали виділення 1,2 млн грн родині Ільницьких, де нещодавно народилася трійня.
Таку пропозицію озвучив мер Сергій Сухомлин.
«У нас в проекті рішення була зазначена сума 800 тисяч. Ми це питання обговорювали на погоджувальній раді, батько трійні повідомив, що вони вибрали квартиру в новобудові, пропоную виділити 1 млн 200 тис. грн», – сказав Сухомлин.
Ця пропозиція була підтримана одноголосно – за проголосували всі присутні 39 депутатів (всього в міській раді 42 депутати).




