У Житомирі активно поширюються чутки про призначення нинішнього голови облдержадміністрації Ігоря Гундича на посаду заступника голови Центральної виборчої комісії та його переїзд на роботу до Києва.
Нове призначення Гундича пояснюють лобіюванням з боку Геннадія Зубка.
Журналісти сайту «Житомир-онлайн» відзначають велику працездатність та енергійність Ігоря Гундича, але сумніваються у його переході на іншу роботу. По-перше, робота у виборчій комісії не є його галуззю – Гундич зарекомендував себе як гарний господарник. По-друге, у команди Зубка мало перевірених і відданих кадрів і залишити область без нинішнього голови ОДА, який показав себе непогано на цій посаді, досить ризиковано.




