Реклама
Свіжі новини
ГоловнаАфішаЗа півроку жителі Житомирщини сплатили майже 135 млн. грн. військового збору

За півроку жителі Житомирщини сплатили майже 135 млн. грн. військового збору

За перші 6 місяців цього року платники Житомирщини сплатили 134,8 мільйони гривень військового збору. За налогічний період 2016 року це була сума на рівні 104,6 млн.грн.

Реклама

Зокрема, платниками Житомирської ОДПІ сплачено 61,7 млн. грн., Бердичівської ОДПІ – 23,7 млн. грн., Коростенської ОДПІ – 20,2 млн. грн., Новоград-Волинської ОДПІ – 16,5 млн.грн.

У Головному управлінні ДФС області нагадують, що військовий збір був введений в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування і підтримки армії, яка виконує завдання у зоні проведення АТО. Ставка збору становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама