Ввечері 20 липня на автодорозі Житомир – Сквира – Ставище рятувальники гасили загорання автоцистерни.
Про це повідомили у патрульній поліції.
«20 липня близько 23-ї годині по спецлінії «102» екіпажу патрульної поліції надійшло повідомлення про вибух в с. Станишівка, на автодорозі Житомир – Сквира – Ставище. Зі слів водія, під час руху у Volvo з напівпричіпом лопнуло колесо, внаслідок чого зайнялась цистерна. Намагання водія загасити вогонь самотужки виявились марними. На місце події прибули дві бригади ДСНС, які оперативно локалізувати і погасили пожежу. Потерпілі відсутні. Інспекторами патрульної поліції забезпечено охорону місця події, безпеку дорожнього руху, викликано слідчо-оперативну групу», – розповіли патрульні.




