До редакції сайту «Житомир-онлайн» зателефонували наші читачі з приводу нової схеми руху на майдані Соборному в Житомирі.
Водії кажуть, що ніби все добре: нова чітка розмітка, регулювальники руху, але запитують, що буде:
– коли взимку водії не бачитимуть розмітки під льодом;
– ранньою весною, коли розмітка буде стерта.




