Реклама
Свіжі новини
ГоловнаДепутат Житомирської облради пропонує продовжити контракт з головним лікарем Центру екстреної медичної...

Депутат Житомирської облради пропонує продовжити контракт з головним лікарем Центру екстреної медичної допомоги

Депутат Житомирської обласної ради Сергій Орлюк (фракція ВО «Батьківщина») пропонує переукласти на 5 років контракт з головним лікарем Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Анатолієм Совою.

Реклама

Відповідний проект рішення сесії 4 жовтня опублікований на сайті облради.

«Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення обласної ради від 19.03.15 № 1434 «Про затвердження Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області у новій редакції», зі змінами, враховуючи пропозицію депутата обласної ради Орлюка С.В., рекомендації постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів обласна рада вирішила переукласти контракт з Совою Анатолієм Миколайовичем – головним лікарем комунальної установи «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради, строком на п’ять років, з 1 січня 2018 року по 30 грудня 2022 року», – зазначається у проекті рішення.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама