Жителі сіл Коростенського району Житомирської області знову безперешкодно можуть добиратися до села Сарновичі, перевізник відновив скорочений рейс.
Про це 19 січня 2018 року розповів голова Коростенської РДА Сергій Дмитрук.
«Вже вчора, 18 січня, люди безперешкодно, автобусом, їхали до кінцевої зупинки в село Сарновичі. Перевізник відновив рух автобусного маршруту. Разом із ним, ми проїхалися селами, аби він був впевнений, що дороги знаходяться в непоганому стані», – сказав Сергій Дмитрук.




