31 січня 2018 року у Житомирській міській раді збереться комісія, яка вирішуватиме питання щодо впровадження обмежувальних заходів.
Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник мера Житомира Матвій Хренов.
«Враховуючи ситуацію по захворюваності на ГРВІ, в поодиноких закладах рівень захворюваності високий; завтра в 10.30 збираємо комісію, на який будемо вирішувати питання щодо впровадження обмежувальних заходів», – написав Матвій Хренов.




