14 березня на пленарному засіданні чергової сесії Житомирської районної ради заступником голови райради обрано голову фракції чорнобильців Василя Стаха.
За нього проголосувало 24 депутати з 33 присутніх.
Редакція вітає Василя Миколайовича з обранням на цю посаду та бажає успіхів у службовій діяльності.




