У підсобному господарстві Бердичівської виправної колонії № 70 в Житомирській області троє свиней загнули від африканської чуми.
Про це 18 квітня повідомило головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.
«Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що 15.04.2018 року зареєстровано загибель трьох голів свиней в підсобному господарстві Бердичівської виправної колонії № 70. Експертним висновком Випробувального центру державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи від 17.04.2018 р. підтверджено ДНК вірусу АЧС. Всього в господарстві утримувалось 67 голів свиней», – інформує сайт Держпродспоживслужби.
Чи є нові «жертви» серед свинячого поголів’я та чи не проводиться знищення контактних особин, у держустанові не уточнюють. Також на сайті повідомляється, що головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області проводить заходи з ліквідації захворювання.