Про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише Alexander Alexander:
“Вечер добрый. Сегодня в Житомире на улице Рыльского 9, за домом Правосудия, в скверике, в 19.00 – какое-то чудило, разбило стекло в нашей машине и забрал детскую сумку с вещами и детский рюкзак. Людей было много, ушли в яр. Может кто видел этих недоразвитых ( походу нарики )или найдёт вещи, сумку, рюкзак – пишите и звоните. Спасибо.“
Житомиряни вважають, що у вищезгаданому сквері вже утворився наркопритон. Так, там постійно “відпочивають” люди, які там же вживають алкогольні напої, або поводять себе неадекватно після вживання алкоголю чи наркотиків. Поліції, яка б патрулювала територію у цьому місці, немає. Кажуть, одного разу поліцаїв там побили неадекватні наркомани, після чого “охоронці порядку” це місце оминають.




