Незабобонних людей в Україні майже немає. Але якщо ви й не вірите у весільні прикмети, ознайомитися з ними все одно цікаво.
Дружби та дружки нареченої – одні з головних персон на весіллі. Праця дружки не завжди помітна, але, повірте, обов’язків у неї багато і без її участі свято може бути просто зіпсоване. Тому одне з найважливіших рішень, яке потрібно прийняти нареченій – це вибір дружки. За традицією дружок повинна буде парна кількість. Зазвичай, їх або 2, або 4, хоча є регіони, де дружок і 6 і 8, і, навіть, 12.
Вибір дружки
Дружкою, як правило, стає найближча подруга нареченої. Свідок має дуже добре знати смаки нареченої, терпляче переносити її капризи, зміни настрою. А ось чи можна брати сестру в дружки? Здавалося б, хто як не сестра добре знає наречену?
Однак, далеко не завжди кращі подруги і навіть сестри володіють якостями, необхідними для дружки. Врахуйте, що подружці нареченої належить вирішувати безліч організаційних питань, вона повинна мати ще й ділові якості.
Кого не можна брати в дружки?
Важливу роль у виборі дружки відіграють народні прикмети. Давайте звернемося до них. За народною традицією у дружки вибирають молоду незаміжню дівчину.
Заміжня дружка вважається не зовсім хорошим варіантом, проте останнім часом ця традиція все більше порушується. А ось розведена дружка або вдова – це поганий знак для майбутніх молодят.
Ось і рідна сестра, за прикметами, це не дуже хороший знак. Так кажуть прикмети, а вирішувати, можна брати сестру в дружки, належить вам.