На магістральному трубопроводі, який транспортує воду з Відсічного до Житомира, сталася аварія.
Пише пресслужба КП «Житомирводоканал».
«Сталася аварійна ситуація: труба діаметром 1200 мм тріснула по шву. Для проведення робіт із відновлення цілісності трубопроводу зупинено ВНС 1-го підйому, унаслідок чого припинилася подачі води з Відсічного у резервуари. Водночас було знижено тиск у мережах, що дасть змогу більш тривалий час мати воду у кранах (але, відповідно, її тиск буде слабкий)», – йдеться в повідомленні.
З 16:00 буде призупинено водопостачання міста. Після проведення зварювальних робіт воно буде відновлено (за сприятливих обставин до кінця дня усі роботи будуть завершені).
«Просимо вибачення за незручності! Бригада намагатиметься якомога швидше виконати необхідні ремонтні роботи і відновити водопостачання», – наголосили у водоканалі.









