Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїУ Житомирі розпочався відкритий турнір по стрільбі з лука. ФОТО

У Житомирі розпочався відкритий турнір по стрільбі з лука. ФОТО

Підпишіться на нас в Google
Додати зараз

Сьогодні, в Житомирі, о 15.00 год в спорткомплексі Житомирського педагогічного університету ім. І. Франка розпочався відкритий турнір по стрільбі з лука: “Артеміда Житомира”.

Реклама

Урочисте відкриття змагань почалось з вітальних та мотивуючих слів організаторів й партнерів, а саме:
– президента федерація стрільби з лука Житомирської області – Олександра Большакова;
– тренер зі стрільби з лука – Іван Мазепа;
– начальниці управління у справах сім\’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради – Ірини Ковальчук;
– начальниці управління національно-патріотичного виховання молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації – Світлани Гресь.

За звання кращих, впродовж трьох днів змагатимуться на влучність як професійні лучники, так і аматори, адже такий перший всеукраїнський турнір зі стрільби з лука проходить в нашому місті з 12-15 грудня.

Зауважимо, що команди заявлені з Рівненської, Житомирської, Києвської та Харківської області.

Реклама

«На аматорські змагання зареєстровано вже десять команд. Серед них – 199 навчальний центр ДШВ, волонтери, наші партнери», – говорить голова федерації Олександр Большаков.

Начальниця управління у справах молоді та спорту міської ради – Ірина Ковальчук каже, що: “Вдячна федерації за значні зусилля, спрямовані на організацію змагань та на достойне представлення Житомира на турнірі сформованою командою. «Ми як управління маємо дати поштовх розвиватися новим видам спорту, лучний спорт у Житомирі не був розвинений. Сподіваємось, що турнір, як і скульптура Артеміда, стане візитівкою нашого міста”.

На змаганнях представлені всі вікові категорії від суперкадетів до дорослих. Спортсмени вже стріляють з дистанції 18 метрів, а діти та аматори – з 10 метрів.

Реклама

Тож бажаємо заявленим командам-учасникам, щоб перемогли кращі, а вони будуть нагороджені кубком, медалями та подарунками від спонсорів та партнерів.

Розклад змагань:
13-14 грудня змагання юніорів і кадетів;
14 грудня о 16:00 змагання аматорів;
15 грудня змагання дорослих.

Регламент змагань – три серії по три стріли на дистанції 10 метрів.
Командний та індивідуальний залік. Команда – три людини.

Реклама
Читайте також
Реклама
Реклама
Реклама