Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїУ Житомирі на Київській у власній оселі виявили тіло 43-річної жінки

У Житомирі на Київській у власній оселі виявили тіло 43-річної жінки

Вночі, 12 березня, у будинку на вулиці Київській було виявлено тіло жінки, 1977 року народження.

Реклама

Як повідомила речниця ГУНП в Житомирській області Алла Ващенко, жінку у власній оселі знайшов співмешканець.

«Близько 02.40 до поліцейських звернувся житомирянин із повідомленням про виявлення у будинку за місцем проживання співмешканки без ознак життя. На місці події працювала слідчо-оперативна група Житомирського відділу поліції та ГУНП в області. Попередньо встановлено, що у жінки трапився нетравматичний розрив кишківника, внаслідок якого ймовірно наступила смерть. За наявною інформацією жінка тривалий час зловживала алкоголем, про що свідчать зафіксовані обставини на місці події. Нині призначено судово-медичну експертизу для встановлення остаточних причин смерті», – повідомила Алла Ващенко.

Реклама
Попередня стаття
Наступна стаття
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама