У Житомирі першу партію масок, які прийшли з Китаю, чомусь віддали не медикам, які їх потребують найбільше, а… поліцаям.
Про це розповідає депутатка житомирської облдержадміністрації Олена Галагуза.
“Робіть висновки самі. Куди пішли маски, які прибули в область з Китаю. З перших вуст, Юрій – прес-секретар голови Житомирська ОДА.”
Чому правоохоронці в пріоритеті? Хоча, логічніше ж зараз, у час пандемії коронавірусу, берегти саме лікарів та медперсонал.
До речі, вчора голова ОДА Віталій Бунечко у фейсбуці закликав житомирян виготовляти маски самостійно вдома, бо їх немає в аптеках.






