Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїУ Житомирі першу партію медичних масок віддали не медикам, а поліцаям

У Житомирі першу партію медичних масок віддали не медикам, а поліцаям

У Житомирі першу партію масок, які прийшли з Китаю, чомусь віддали не медикам, які їх потребують найбільше, а… поліцаям.

Реклама

Про це розповідає депутатка житомирської облдержадміністрації Олена Галагуза.

“Робіть висновки самі. Куди пішли маски, які прибули в область з Китаю. З перших вуст, Юрій – прес-секретар голови Житомирська ОДА.”

Реклама

Чому правоохоронці в пріоритеті? Хоча, логічніше ж зараз, у час пандемії коронавірусу, берегти саме лікарів та медперсонал.

До речі, вчора голова ОДА Віталій Бунечко у фейсбуці закликав житомирян виготовляти маски самостійно вдома, бо їх немає в аптеках.

У Житомирі першу партію медичних масок віддали не медикам, а поліцаям

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама