Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїЗа добу на Житомирщині сталися три пожежі, на одній загинула жінка

За добу на Житомирщині сталися три пожежі, на одній загинула жінка

1 травня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння сухої трави в с. Кишин Олевського району. Про це рятувальників сповістили селяни, які відчували їдкий запах диму в населеному пункті.

Реклама

Інформує 2 травня пресслужба ДСНС України в Житомирській області.

По прибуттю чергового караулу вогнеборців до місця виклику з’ясувалось, що посеред поля горить суха трава на площі 1 га. Рятувальники впорались із займанням, не допустивши подальшого розповсюдження полум’я. Крім того цього ж дня у м. Олевськ із самого ранку вони гасили займання сміття на площі 800 кв. м. На одній із пожеж, що зафіксовано упродовж доби, загинула 79-річна жінка. Надзвичайна подія трапилась у с. Грем’яче Романівського району. Зі слів очевидців, бабуся вирішила спалити залишки сухої рослинності на власній присадибній ділянці. Того дня спостерігалась суха та вітряна погода, що сприяла швидкому розповсюдженню полум’я. Через деякий час сусіди побачили густий стовп диму на городі. Коли прибігли до місця пригоди, то побачили, що бабуся лежить біля згарища у напівпритомному стані,” – йдеться у повідомленні.

Очевидці викликали «швидку», на якій постраждалу доправлено до лікарні. Жінка отримала 50% опіків тіла 4 ступеня. Врятувати її життя так і не вдалося.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама