Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїВчора у Празі помер колишній житомирянин Ігор Вацик

Вчора у Празі помер колишній житомирянин Ігор Вацик

Вчора у Празі помер колишній житомирянин Ігор Вацик.

Реклама

Вацика пам\’ятають як колишнього ресторатора – він працював у ресторані “Смоленськ” та як одного з найперших кооператорів.

Він організував виробництво та продаж морозива, потім організував одне з перших приватних кафе у Житомирі на Великій Бердичівській – “Вернісаж”.

В середині 90-х років Ігор Вацик переїхав жити до Чехії – це була його історична батьківщина. Ігор Вацик був чехом. Жив поблизу Праги. З радістю приймав в гостях знайомих житомирян. Сам часто відвідував Житомир. Переживав за Україну.

Реклама

Помер Ігор Вацик у празькій лікарні на 74-му році життя.

У Житомирі у нього залишилися син та донька. Внуки живуть у Чехії.

Сайт Житомир-Онлайн висловлює щирі співчуття рідним, друзям та знайомим Вацика.

Реклама

Царство Небесне світлій душі цієї прекрасної людини.

Вчора у Празі помер колишній житомирянин Ігор Вацик

Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама