Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїУ Житомирській області за добу щеплено майже 700 осіб від Covid

У Житомирській області за добу щеплено майже 700 осіб від Covid

В Україні за минулу добу зробили 17 939 щеплень від коронавірусу. Це на 799 менше, ніж днем раніше.

Реклама

Про це повідомляє міністр охорони здоров\’я Максим Степанов.

Найбільше щеплень за п\’ятницю зробили в Києві (1650), найменше – у Чернівецькій області (270). В цілому по регіонах за добу зроблено стільки щеплень:

Київ – 1650;
Вінницька область – 830;
Волинська область – 280;
Дніпропетровська область – 1320;
Донецька область – 770;
Житомирська область – 690;
Закарпатська – 420;
Запорізька область – 590;
Івано-Франківська область – 629;
Київська область – 1170;
Кіровоградська область – 460;
Луганська область – 340;
Львівська область – 1060;
Миколаївська область – 600;
Одеська область – 400;
Полтавська область – 700;
Рівненська область – 650;
Сумська область – 1080;
Тернопільська область – 590;
Харківська область – 390;
Херсонська область – 1190;
Хмельницька область – 640;
Черкаська область – 710;
Чернівецька область – 270;
Чернігівська область – 510

Реклама

Вакцинація проводилася 180 мобільними бригадами по імунізації та 493 пунктами щеплення.

З початку кампанії першу дозу вакцини отримали 192 263 людини, обидві дози – один українець.

За станом на 26 березня 2021 в лист очікування вакцинації від COVID-19 записалися 356 308 осіб.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама