За добу 05 листопада в Житомирській області зареєстровано 26 летальних випадків.
Через недотримання карантинних та профілактичних заходів у Житомирській області щодня реєструються нові випадки захворювання на коронавірусну інфекцію та стрімко зростає кількість летальних випадків внаслідок захворювання на COVID-19.
Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.
Так, від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, померли:
Троє чоловіків віком 61, 69 та 74 років та 55-річна жінка — жителі м. Житомир;
52-річний житель та 72-річна жителька Житомирського району;
58-річний житель м. Баранівка;
73-річна жителька м. Романів;
85-річна жителька м. Новоград-Волинський;
86-річна Жителька м. Овруч
Три жінки віком 74, 66 та 69 років та 75-річний чоловік — жителі м. Бердичів;
Три жінки віком 83, 69 та 65 років та 84-річний чоловік — Жителі Бердичівського району;
87-річна жителька м. Коростишів;
86-річний житель м. Андрушівка;
52-річний житель м. Хорошів;
54-річна жителька м. Коростень;
82-річна жителька Коростенського району;
83-річна жителька м. Малин;
69-річний житель Малинської громади;
79-річний житель м. Черняхів.




