У застосунку Дія тепер можна згенерувати COVID-сертифікат у PDF-форматі, зберегти на свій девайс або ж надіслати у месенджер. Оновіть застосунок до останньої версії, щоб ця послуга була вам доступна. Дивіться відеоінструкцію, як його отримати.
.
Як отримати сертифікат у PDF через Дію?
.
У оновленому застосунку натисніть на свій міжнародний COVID-сертифікат і в меню виберіть «Завантажити сертифікат (PDF)», а далі — зберігайте. Все дуже легко і в декілька кліків.
.
Щоб за декілька секунд знайти сертифікат на своєму смартфоні, ви можете додати його в мобільний гаманець за допомогою застосунку YOUR PASS. У користувачів iOS сертифікат, оцифрований за допомогою YOUR PASS, з’явиться в Wallet, який встановлено на всіх пристроях Apple. Користувачі Android можуть завантажити застосунок YourWallet з Google Play: https://bit.ly/3DWs6nw.
.
Інструкція, як додати COVID-сертифікат у гаманець:
.
• Згенеруйте COVID-сертифікат у застосунку чи на порталі Дія.
.
• На сайті натисніть Create yours: https://www.getcovidpass.eu/.
.
• Прийміть умови політики конфіденційності.
.
• Проскануйте QR-код COVID-сертифіката з Дії або завантажте скріншот з QR-кодом у форматі PDF, JPG або PNG.
.
• Після сканування додайте COVID-сертифікат у мобільний гаманець.
.
Наразі кількість COVID-сертифікатів щодня зростає. Щоб допомогти кожному українцю отримати сертифікат у Дії, Мінцифра створила спеціальний лендинг. Він доступний за посиланням.
Там можна знайти всю необхідну інформацію про види COVID-сертифікатів, інструкції та необхідні умови для генерування. Також на лендингу буде розміщено відповіді на найпоширеніші запитання. Наприклад, чому не підтягується сертифікат або що робити, якщо сертифікат зник із застосунку.
Нагадаємо, що Мінцифра почала відкривати офлайн-пункти Дії, де служба підтримки допомагатиме українцям із генеруванням COVID-сертифікатів. Вони працюватимуть у наймасовіших пунктах вакцинації.
В офлайн-пунктах можна проконсультуватися з таких питань:
дізнатися про види СOVID-сертифікатів та шляхи їх отримання;
подати заявку на отримання СOVID-сертифіката на порталі та в застосунку Дія;
які дані перевірити, щоб сертифікат згенерувався, якщо проблема виникла в лікаря (сімейного або того, який проводив щеплення);
визначити помилку генерування сертифіката;
що робити, щоб продовжити термін дії сертифіката з 6 місяців до 365 днів.
Проєкт реалізований Мінцифрою спільно з МОЗ України, НСЗУ та за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, проєкту EU4DigitalUA і Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією.